Praca

"Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi" mawia ponoć Richard Branson, a my mu wierzymy. Tworzymy to miejsce, tego foodtrucka, ten zespół tak, by samemu czuć się w nim dobrze i aby każdy kto jest z nami takoż dobrze się tu czuł.To się udaje. Gastronomia to nie jest łatwa praca. Bywa gorąco, bywa zimno, bywa męcząco i bywa monotonnie, ale na koniec dnia robimy to co lubimy i robimy to tak, jak chcemy. Jeżeli szukasz fajnej pracy, interesuje Cię gastronomia, foodtrucki, street food lub latynoska kultura, koniecznie do nas napisz. Szukamy zawsze sympatycznych, energetycznych osób, które nie zważając na przeszkody gotowe będą krzewić latynoską kulturę poprzez przygotowywanie świetnego, oryginalnego jedzenia! ☺

Na co możesz u nas liczyć?

Na luźną pracę w młodym teamie, którą dostosujemy do Twojej dyspozycyjności. Złapiesz doświadczenie na rynku gastronomicznym, które stanowi świetne przedbiegi do wszelkich innych form zatrudnienia. Kontakt z klientem, to chrzest bojowy, który przygotuje Cię dosłownie na wszystko. Wynagrodzenie powyżej przeciętnej, a do tego premie za udział w festiwalach. Możliwość awansu w perspektywie rozwoju firmy.

Kogo szukamy?

Osób pracowitych, ale i zdolnych przecierpieć okres bezruchu. Mile widziane osoby słuchające muzyki rockowej, gdyż z takich głównie składa się nasz zespół, a jak wiadomo muzyka łączy ludzi. Fajnie, jeśli masz jakieś doświadczenie w gastronomii, bo to znaczy, że wiesz już z czym to się je. Jeśli go nie masz, będziesz musiał(a) się sprawdzić.

Co będziesz robić?

Obecnie szukamy osób w zależności od dyspozcyjności do kuchni, do foodtrucka, a niebawem do lokalu stacjonarnego oraz dowozu. Mile widziane są osoby potrafiące gotować, posiadające prawo jazdy oraz pozytywnie nastawione do obsługi klienta. Ważne jest dla nas dbanie o czystość miejsca pracy.